• Fr France
  • De
  • En
  • Bg
  • Es
  • »
  • »
  • Migros Sanal Market : Online Market Alışverişi Migros kalitesi, tazeliği, zengin organik çeşidi ve mobil sipariş kolaylığı ile cebinizde.

Migros Sanal Market : Online Market Alışverişi Migros kalitesi, tazeliği, zengin organik çeşidi ve mobil sipariş kolaylığı ile cebinizde.

Bir Migros mağazasında bulabileceğiniz tüm ürün ve kampanyalar, aynı fiyat ve avantajlar ile iPhone ve iPad’de. Barkod okuma özelliği ile Migros Sanal Market Mobil çok farklı bir alışveriş deneyimi sunuyor. Satın almak istediğiniz ürünün barkodun...
ios
lundi 02 mai 2016 07h52

About Migros Sanal Market : Online Market Alışverişi Migros kalitesi, taz...

Bir Migros mağazasında bulabileceğiniz tüm ürün ve kampanyalar, aynı fiyat ve avantajlar ile iPhone ve iPad’de.

Barkod okuma özelliği ile Migros Sanal Market Mobil çok farklı bir alışveriş deneyimi sunuyor. Satın almak istediğiniz ürünün barkodunu okutun, tek tıkla sepete atın. Alışveriş artık bu kadar kolay ve hızlı.

www.sanalmarket.com.tr ile tam entegre olarak çalışan iPhone ve iPad uygulamasını kullanarak; siparişinizi bilgisayarda başlayıp iPhone/iPad'de ya da iPhone/iPad'de başlayıp bilgisayarda tamamlayabilirsiniz.

Migros Sanal Market Mobil ile ister evinize, ister işinize, ister sevdiklerinize sipariş teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken yalnızca, siparişin teslim edilmesini istediğiniz adresi seçmek.

Migros Sanal Market Mobil'de kullanıcı adı ve şifrenizi yalnızca bir kez girmeniz yeterli, teslimat adresinizi değiştirmediğiniz sürece sizi hep hatırlarız.

Migros Sanal Market Mobil ile siparişlerinizi, haftanın 7 günü 10.30-22.00 saatleri arasında özel soğutmalı araçlarımızla özenle teslim ediyoruz. Üstelik yalnızca sipariş verdiğiniz günü değil, sizin için uygun olan farklı bir teslimat gününü de seçebilirsiniz.

Migros Sanal Market Mobil ile ödeme hem çok kolay hem de güvenli. Kapıda kredi kartı, kapıda nakit ya da online ödeme seçenekleri ile hizmetinizdeyiz.

Migros Sanal Market'ten siparişini verdiğiniz tüm ürünleri, teslimat sırasında hiçbir sebep göstermeye gerek olmadan, kapıda anında iade edebilir ve yalnızca teslim aldığınız kadarını ödersiniz.

Migros Sanal Market Müşteri Hizmetleri 7 gün 8.30 – 22.00 saatleri arasında hizmetinizde. Müşteri Hizmetleri ve telefon ile siparişleriniz için 0 (216) 444 10 44 numaralı telefonu aramanız yeterli.

GPS özelliğinin arka planda devamlı çalışması pil ömrünü önemli ölçüde azaltabilir.

--------

Migros Sanal Market Mobil is the most convenient way to shop for groceries on the move. Use your iPhone to browse through thousands of household groceries, then place your order for delivery in a convenient time slot.

An entire Migros Supermarket at your fingertips. Shop with the same prices for everything at Migros store; from delicious food and drink to homeware, books, toys and much more.

Works in complete harmony with www.sanalmarket.com.tr.

Use barcode scanning feature to find products at store.

Continued use of GPS running in the background can dramatically decrease battery life.

Images

Screen696x696
Screen696x696
Screen696x696
Screen696x696
Screen696x696

Download

Ios app store

Simmilar Apps

60x60bb

Turkish Airlines

Türk Hava Yolları iPhone uygulamasına hoş geldiniz. Bu uygulamayı...
60x60bb

Real Stunt Cross Racing

Gameplay basé sur la physique des essais avec un grand, audacieux monde de...
60x60bb

moTV - türk televizyon kanallarını canlı izle

moTV'emisiniz? / Are u moTV'ated? moTV sayesinde her nerede olursanız olun,...
60x60bb

Scorp - Samimi Sosyal Medya

*** Milliyet *** : "Gençlerin yeni gözdesi Scorp oldukça hızlı bir şekilde...

Comments

Rechercher

Publicité

Devenez Fan sur Facebook

Facebook logo
Devenir Fan sur